WAY COLLECTION
Suitcase Naomi
Cod. VRP373149
- Wooden body for increased rigidness and sturdiness
- Runners for easier opening of the drawers
- Trolley
- Double pocket (inside and outside)
- Rubber bag feet
- Standard handle
- High-resistance handle installment
| Inside measurements | 34 x 24 h 45 cm .ca |
| Outside measurements | 37 x 31 h 49 cm .ca |
| Suitcase weight | 3 kg circa |
| Trolley weight | 1,4 kg |
| Material | Color |
|---|---|
| Cordura material | Black, personalised colours |
| PU leather | Black, personalised colours |
| Nylon | Black, personalised colours |






