ROAD COLLECTION
Suitcase Vera
Cod. VRP722051
- Rigid structure
- Extreme resistance
- Trolley
- Rubber bag feet
- Double handle
- High-resistance handle installment
- Two combination locks
- Waterproof
| Inside measurements | 68 x 19 h 47 cm .ca |
| Outside measurements | 72 x 20 h 51 cm .ca |
| Suitcase weight | 3,6 kg circa |
| Trolley weight | 1,4 kg |
| Material | Color |
|---|---|
| Cordura material | Black, personalised colours |
| Faux leather | Black, personalised colours |
| Nylon | Black, personalised colours |






