ROAD COLLECTION
Suitcase Nora
Cod. VRF492450
- Rigid structure
- Extreme robustness
- Rubber bag feet
- Double handle
- High-resistance handle installment
- Two combination locks
- Outside pocket
- Waterproof
| Inside measurements | 45,5 x 23,5 h 48 cm .ca |
| Outside measurements | 49 x 24 h 50 cm .ca |
| Suitcase weight | 3,3 kg circa |
| Trolley weight | 1,4 kg |
| Material | Color |
|---|---|
| Cordura material | Black, personalised colours |
| Faux leather | Black, personalised colours |
| Nylon | Black, personalised colours |






